Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ftugrul/kuantumsezgi.com/public_html/wp-content/plugins/contact-form-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 518
Akıllı erkekler « Kuantum Sezgi

Bu Sayımızdaki Makaleler:

Akıllı erkekler

 

 

60’li yaşlarındaki evli bir cift evliliklerinin 35inci yılını sakin, romantik bir restoranda kutlamaktadırlar.
Aniden önlerinde zarif ve güzel bir peri belirir ve şunu söyler:
– Bu kadar uzun bir süre örnek bir çift olmanız ve hep
   birbirinize sadık kalmanız nedeniyle birer dileğinizi yerine   getireceğim. ‘-Ah, ben sevgili kocamla tüm dünyayı görebileceğimiz uzun bir seyahat yapabilmek istiyorum demiş, kadın, sevgi dolu gözlerle kocasına bakarak. 

Peri sihirli değneğini sallamış ve gerekli tüm uçuş,   gemi, otel, yemek ve eğlenceleri içeren   voucher’lar kadının eline gelivermiş.
Sıra kendisine gelince adam biraz düşünmüş ve:
– Evet, demiş, tüm bunlar harika ve çok romantik.
   Ama böyle bir fırsat insanın ömrü boyunca sadece bir   kez eline geçer ve artık  ömrümüzün sonuna yaklaştık. Kusura bakma hayatım, ama benim dilegim benden 30 yaş daha genç bir karım olması.

Kadın ve peri oldukça büyük bir hayal kırıklığı içine düşseler de, dileğin yerine getirilmesi gereklidir. Bunun üzerine peri değneğiyle bir daire çizer ve… Adam 92 yaşına gelir !!
Bu hikayenin ana fikri:
 
Erkekler akıllı olabilirler fakat,

1 comment to Akıllı erkekler

  • erkelerin beyni farklı yerde olduğundan periye gerekli dileğini tam olarak ifade bile edememiş.çok hoşuma gitti.inşallah o peri banada gelir:)

Leave a Reply