Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ftugrul/kuantumsezgi.com/public_html/wp-content/plugins/contact-form-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 518
BEREKET YÖNÜ « Kuantum Sezgi

Bu Sayımızdaki Makaleler:

BEREKET YÖNÜ

 

Evet, enerji durağan değilldir değişir.

Mekanlarımızdaki enerjiler (olumlu-olumsuz) yer değiştirirler. Hatta gün ve aylara göre bile değişir..

2009’da bereket yönü güneydoğudadır. Metal kullanmadan, kristal ile ve kırmızı renkle bu yönü güçlendirebilirsiniz. İşyerinizdeki  kasanız, odanızdaki çiçekler güneydoğuuda olsun. Eve ve ofisinizin giriş kapısının uzak çaprazı çalışma köşeniz ve masanızın doğru yeridir.

Ayrıca bitkiler de kullanılır. Bu yönde banyo + tuvalet varsa ateş elementini kullanarak dengeyi sağlarsınız. Tıpkı bedenlerimiz gibi yaşadığımız yerlerdeki enerjilerin de tazelenip  yenilenmesi gerekmektedir.

Feng Shui anlayışına göre enerjiyi doğru kullanmak hem bedensel sağlığı, hem de parasal bolluğun kaynağını ve idaresini elimize verir.

Feng Shui’ye göre 3 tür şans vardır:

1- Cennet şansı…………………….Doğuştan gelir.

2- Kişisel şans………………………Eğitim, çaba ve çalışmalar, pozitif düşünce ve davranışlar.

3- Dünyevi şans…………………….Feng shui bunu etkiler. Çünkü bunda gezegenlerin tesiri ve elektromanyetik alanların etkisi ile oluşan negatifliğin olumlu duruma getirilmesi vardır.

 

den

 

Leave a Reply