Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ftugrul/kuantumsezgi.com/public_html/wp-content/plugins/contact-form-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 518
HAARP PROJESİ « Kuantum Sezgi

Bu Sayımızdaki Makaleler:

HAARP PROJESİ

HAARP projesinin sismik ve atmosferik hareketlere neden olduğuna dair uyarılar ve protestolar o yıllarda büyük baskılarla susturuluyordu.. bugün gelinen noktada ise bazı ülkeler sadece kendi çıkarlarını düşünerek hareket ettiklerinden her birimiz birer kurban pozisyonunda kaderimize boyun eğmiş beklemekteyiz.

HAARPın amaçları hep iki yönlü sergilendi; birincisi ABD hükümeti tarafından yapılan resmi açıklamalar, diğeri ise bağımsız kaynakların, radyo amatörlerinin ve araştırmacıların yaptıkları idi. Ama felaketin kapıda olduğu bir şekilde seziliyor hatta biliyordu. Bu acımasızca bilişin felaketleri günümüz boyutuna gelene kadar, büyük bir gaf ve aymazlıkla sessiz kalınması sadece kısır bir zihniyetin "bana dokunmayan bin yaşasın" diyerek kendi dalını kesmesine neden oldu.

Daha o tarihlerde verilen uyarıcı bilgiler bunlardı:
1-İklimleri değiştirebilir.
2-Kutupları eritebilir veya yerinden oynatabilir.
3-Ozon tabakası ile oynayabilir.
4-Deprem yaratabilir.
5-Okyanus dalgalarını kontrol edebilir.
6-Dünyanın enerji kuşakları ile oynayarak insan biyolojisini ve beynini etkileyebilir.
7-Radyasyon yaymadan termonükleer patlama oluşturabilir.

Ama yine o dönemde Amerikan hükümeti tarafından verilen, "Kara bilim" icatları arasına giren HAARP’ın amaçlarına dair bilgiler ise şöyledir:

1-Atmosferdeki termonükleer araçları kontrol edecek elektromanyetik vuruşları gerçekleştirmek.

2-Denizaltılar ile haberleşmeyi kolaylaştırmak. Bu haberleşme ELF(Extremely Low Frequency) ve VLF(Very Low Frequency) dediğimiz 30Hz-30KHz civarında çalışmaktadır. ELF‘nin yan etkileri bilindiğinden mevcut ELF vericileri ile HAARP vericileri değiştirilmek istenmektedir.

3-Radar sistemlerini geliştirmek.

4-Çok geniş bir alanda ABD ordusunun haberleşmesini sağlamak.

5-Cray ve EMass süperbilgisayarlarının yardımı ile yer altının tomografik haritasını çıkarabilmek.

6-Petrol, doğalgaz ve mineral yataklarını tespit etmek.

7-Cruise füzesine benzer alçak irtifadan uçan füze ve hava araçlarını havada imha etmek.

Ne kadar da masum görünüyor (muş) değil mi(?)

 

230 sayfalık <Angels Dont Play This HAARP-Melekler HAARP ile Oynamaz> adlı kitap bu görüşleri dile getiren en önemli kaynaktı. Lakin bunu kimse ciddiye bile almadı, alanlar da azınlıkta kaldı.

(alıntı)

 

den

 

 

Leave a Reply