Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ftugrul/kuantumsezgi.com/public_html/wp-content/plugins/contact-form-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 518
SAĞLIK MAGNETİ « Kuantum Sezgi

Bu Sayımızdaki Makaleler:

SAĞLIK MAGNETİ

Avrupa CE ve ISO9001 kalite belgelerine sahip bu ürünlerin genel ismi SAĞLIK MAGNETİ.

Dünya Sağlık Örgütü tarafindan kabul edilmiş magnetin yardım sağladığı konular:

·        Uyku düzensizliği

·        Stres

·        Regl ağrıları

·        Migren

·        Bas, boyun, sırt ve bel ağrıları

·        Disk kayması

·        Romatizma

·        Eklem ağrılırı

·        Mafsal iltahabı

·        Alerjiler

·         Kalp ve dolaşım bozuklukları

·        Menopoz problemleri

·        Cilt hastalıkları (egzama,sedef, vb)

·        Uyuşukluk

·        EndişeSinirlilik hali

·        Hiperaktivite

·        Melankoli

·        Kulak çınlamaları

·        Spor ve cinsel aktivitede performans artışı

  Magnet Nasıl Etkili Oluyor?

1- Kanımızdaki oksijen ve diğer yapıcı ürünleri taşıyan alyuvar, demiroksit içerir. Ve her alyuvar yüzeyi kadar oksijen tasir. Günümüzde olumsuz çevre koşulları  sonucu rulo sendromu denilen problem, alyuvarların üst üste yapışmalarına ve yuzey alanlarını kaybetmelerine sebep olur. Yani aldığınız nefesin ancak %50 sini oksijen olarak hücrelerinize taşırsınız. Sonuç olarak hücre, doku ve organlarınız yeterince beslenemez. Vücut direnciniz düşer, zindeliğinizi kaybedersiniz. Bu noktada magnet devreye girer. üstünüze taktiginiz magnet kandaki alyuvarların birbirinden ayrılmasını sağlayarak oksijen taışma kapasitelerini arttırır. Böylece bedeninize oksijen ve yapıcı maddeler vücudunuza eksiksiz olarak ulaşır. Bu sizi sağlığımıza kavuşturur, zindelik ve güc verir. Spor yapmaya vakti olmayanlar için en büyük yardımcıdır.

 2- Binlerce yıldır Şamanlarin, Çinliler’in, Mısırlılar’ın ve Yunanlılar’ın sağlık ve iyileştirme amaçlı kullandığı (ki buna Ibn-i Sina da dahildir) sağlık magnetlerinin tekrar keşfi Nasa’nın ay seyahatleriyle birlikte başlamıştır. Astronotların görev dönüşlerinde kemik erimesi, depresyon, uyku ve konsantrasyon bozuklukları yaşamaları bilim adamlarını bu konuyu araştırmaya itti. Ve görüldü ki dünyanın manyetik alani disina cikildiginda beden tum denge ve gucunu yitirmekte, bu problemleri yasamakta idi. Sorun 1976 yilinda Japon bilim adami Dr. Kyoichi Nakagawa tarafından manyetik alan eksikliği sendromu olarak tıp literatürüne geçti. Semptomları: Omuzlarda sertlik, sırt, baş, bel ağrıları fibromiyalji, uyku ve sindirim düzensizliği, kan dolaşım problemleri ve genel yorgunluk idi. Aynı bilim adamının 12 bin kişi üzerinde yaptığı magnet terapisiyle %90 lik bir memnuniyet ve iyileşme görülmüş, %10 luk kısım ise herhangi iyi yada kötü bir etki görmemiştir.

 Asil sorun şu anki dünyamızın manyetik alanı son beş yüz yılda ani bir düşüşe geçmistir. Bunun olumsuz etkilerinin insan ve doğa yaşaminda artan bir şekilde görülecegğ bilim adamlarınca belirtilmektedir. Discovery Channel’da bu konu hakkındaki belgeselde de buna değinilmiş, kutup değişiminin yol actığı bu manyetik alan düşümü sonucunda şuan dünyanın manyetik alanının 15 Gauss olduğu ancak insan bedeninin sağlikli yaşayabilmesi için 400 Gauss’a ihtiyacı olduğu belirtilmiştir. İşte magnet size bu konuda büyük yararlar sağlar ve bedeninizin gereksinim duyduğu manyetik dengeyi yaratır.

den

 

Leave a Reply