Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/ftugrul/kuantumsezgi.com/public_html/wp-content/plugins/contact-form-by-supsystic/modules/supsystic_promo/mod.php on line 518
SEVGİ ve KRİSTALLER « Kuantum Sezgi

Bu Sayımızdaki Makaleler:

SEVGİ ve KRİSTALLER

Kalbinizi Sevgiye Açan Kristaller

Sevgi; Sadece bir duygu değildir, aynı zamanda bir yaşam biçimidir. Kendinizi ifade ediş şekliniz tamamen varlığınızda bulunan sevgiyle doğru orantılıdır. Ruhunun tüm masumiyetini ve saflığını keşfederek sevgiyle harmanlayanlar sonsuzluğun anlayışına sahiptirler. Sonsuz sevginin eşsiz potansiyellerine kristallerle beraber çalışarak açılabilirsiniz. 

Sevgi anlayışınızı değiştirmek ya da sevgi bilincinizi genişletmek için kristallerden yardım isteyin. Kristallerden gelen yardım, doğanın size kucak açmasından başka bir şey değildir. Belli kristallerin kalp bölgesinde enerjiyi tutma ve dönüştürme kapasitesi fazladır. Kişisel ve ruhsal gelişimde hızlı ve etkili bir ilerlemeyi kalbinizdeki sevgi enerjisini çoğaltarak edinebilirsiniz.

Saf ve masum olan sevgiye eriştiğinizde yaşayış biçiminizde değişir. Siz değişirsiniz ve her adımınızı atarken sevgi farkındalığı size eşlik eder. Sevgiden kendini mahrum edenler,  kendi yollarını tıkayanlar ve o yolları tıkalı tutmaya devam edenlerdir. Kişi önce kendisini sevgiye layık görmelidir. Dünya barışından ve sevgisinden söz edenler bir o kadar sevgiyi yaşamalı ve tabiatın her oluşuna saygı ile yaklaşmalıdırlar. Aksi halde kendi içlerinde karmaşaya sürüklenmeleri şaşırtıcı olmaz.

Sevebilmenin yüceliği her şeyi içine alabilmekten geçer. İyiliği sevebildiğiniz gibi kötülüğü de sevebilmelisiniz. Bilin ki hepsi size hizmet eden enerjilerdir. Sadece siyah ve beyazı görmektense bütün renkleri, tonlamaları kucaklayın. Yüksek sevgi bilinci, sizi bu noktaya taşır ve o an varlığınız amacına hizmet ediyor demektir.

Öfke ve nefreti de sevebilmelisiniz. Yoksaymayın ve kucaklayın. Sevgisizliği de sevin ki sonsuz olan sevgiye sizi bu olumsuz diye nitelendirilen duyguların, eylemlerin taşıdığını fark edebilin. Kristaller, tüm enerji bedenlerinizin potansiyellerini arttırabilir. Her kristalin kendi titreşim aralığı bulunuyor. Bu nedenle belli kristaller belli bölgelerde daha etkin çalışıyor. Rosen Kuvars yani Pembe Kuvars, Rodokrozit, Malakit, Kunzit, Krizopras, Yeşim, Moldavit gibi kristaller kalbinizin enerjisini dengeler ve yükseltir. Bu kristallerin titreşimleri, sizi sevginin farkındalığına taşır.

 

M.EBRU SEZEN

Leave a Reply